Коротка довідка

Дочірнє підприємство "Олевський лісгосп АПК" було створене 1 липня 2003 року шляхом реорганізації Комунального Дочірнього підприємства "Олевськагроліс".

Розташоване в північно-західній частині Житомирської області на території (Олевського) Коростенського адміністративного району. Площа підприємства  34739 га. В Структуру підприємства входять 4 лісництва, нижній склад та автотранспортний гараж. Основними видами діяльності нашого підприємства є лісовідновлення, лісорозведення, охорона та захист лісу, заготівля та переробка деревини. Господарська діяльність підприємства спрямована на вирощування високопродуктивних насаджень, одержання деревини для народного господарства, охорону лісу від пожеж, шкідників та хвороб, проведення інших заходів в цілях раціонального використання і відтворення лісових ресурсів.

Ліси ДП "Олевський лісгосп АПК"  виконують ряд важливих функцій, а зважаючи про те, що частина площі відноситься до експлуатаційних лісів, вони є джерелом деревини, яка широко використовується в народному господарстві. Деревина отримана при рубках  іде на задоволення потреб місцевих споживачів і на експорт.

Головна мета лісового господарства зони діяльності підприємства полягає в забезпеченні безперервного, раціонального, невиснажливого використання лісових ресурсів та їх розширене відтворення.